Aby usprawnić naszą pracę…

nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; Z radością dzielimy się informacją, że wdrażany z początkiem 2012 roku elektroniczny nbsp;system rejestracji kandydatów WDMS zaczął już w pełni funkcjonować w naszej firmie!

nbsp; nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Stając na wysokości powierzanych nam zadań postanowiliśmy uruchomić system informatyczny, przez który kandydaci mogą drogą elektroniczną zapisać się w bazie danych DPM. Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na naszej stronie internetowej nbsp;(http://dpm.com.pl/wyslij-swoje-cv) bądź w odnośnikach zamieszczanych w ogłoszeniach rekrutacyjnych, by móc brać udział w każdym prowadzonym przez nas procesie!

nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; nbsp;nbsp;nbsp;Wprowadzając rzetelnie swoje dane do e-systemu zwiększacie Państwo swoje szanse na udział w rekrutacji, gdyż będziemy mogli sprawniej wyszukać Państwa aplikacje po konkretnych kompetencjach wymaganych na danym stanowisku.

nbsp;nbsp; nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Z nowego systemu płyną również ogromne korzyści dla naszych klientów. Nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane specjalnie na potrzeby DPM. Ma to usprawnić prowadzone projekty rekrutacyjne i skrócić czas ich trwania, poprzez znaczne ograniczenie czynności administracyjnych. nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;

Podsumowując – będziemy mogli jeszcze szybciej i trafniej dobierać kandydatów dla naszych partnerów biznesowych!