Agata Hagno w roli prelegenta na Puls HR_Day

Nowoczesne techniki rekrutacji, jawność wynagrodzeń w ofertach pracy, najbardziej deficytowe branże, a także sposoby na zatrzymanie pracownika w organizacji były głównym tematem panelu dyskusyjnego „Wyzwania rekrutacyjne”, który odbył się podczas branżowej konferencji Puls HR_Day – 15 listopada 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W panelu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej przedsiębiorstw, urzędów, a także firm otoczenia biznesu, które specjalizują się w doradztwie personalnym.

Od 20 lat pracuję w branży HR. Zmieniła się znacząco rola i praca rekrutera. Wychodzimy zza swoich biurek. Nie wysyłamy już tylko ogłoszeń o pracę. To zbyt mało. Do niedawna to kandydaci przyjeżdżali do nas na rozmowy rekrutacyjne. Dzisiaj jest odwrotnie – to my dojeżdżamy na spotkania. Jak więc widać, to rekruter i jego kultura osobista decydują o sukcesie – mówiła Agata Hagno podczas konferencji (żródło: http://www.pulshr.pl/rekrutacja/pulshr-day-praca-rekrutera-zmienia-sie-diametralnie,48605.html)

Organizatorem konferencji Puls HR_Day była Grupa PTWP SA oraz portal PulsHR.pl

 

1 2
3 4