Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Zarządzanie wizerunkiem na rynku pracy

Indywidualne konsultacje z doradcą personalnym, zorganizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, minęły w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Wiodącym tematem spotkań było budowanie własnego wizerunku zarówno na początku drogi zawodowej, jak i w dalszej perspektywie – w celu rozwoju kariery czy umacniania relacji z partnerami biznesowymi. Dziękujemy uczestnikom, którzy aktywnie wykorzystali wspólny czas!

Naszym najważniejszym celem było przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tego, jak kreować własną markę oraz co zrobić, aby nie zostać skreślonym z listy kandydatów u potencjalnego pracodawcy. Cieszę się, że mogliśmy pomóc tym, którzy takiego wsparcia potrzebują – mówi Michalina Daszkiewicz, Specjalista ds. rekrutacji stałych.

Podczas wydarzenia konsultanci DPM – Magdalena Wieczorek, Michalina Daszkiewicz, Katarzyna Samela, Michał Granicki – pracowali z uczestnikami nad mocnymi i słabymi stronami w kontekście własnego wizerunku na rynku pracy, tworzeniem profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych czy profili na biznesowych portalach społecznościowych, a także nad aktywnym zarządzaniem własną karierą.

Konsultacje odbyły się w czwartek 16 listopada. My nie zwalniamy jednak tempa i już przygotowujemy kolejne projekty!

* Według ekspertów od komunikacji pierwsze wrażenie na temat drugiej osoby kształtuje się zaledwie w kilka sekund. Ma to szczególnie znaczenie zwłaszcza z biznesie. W pierwszej kolejności to nasz wizerunek odpowiada za to, czy wzbudzamy zaufanie w drugiej osobie i czy będzie ona miała do nas pozytywne nastawienie.

 

1 2
3 4
5 6
7 8