Jak technologie zmieniają polski HR?

Już jutro tj. 30 lipca będziemy uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z cyklu Śniadanie HR. Temat spotkania będzie dotyczył nowych technologii w branży HR. Zarządzanie działem HR jest niemożliwe bez zrozumienia technologii, począwszy od systemów płacowych a skończywszy na narzędziach internetowych wspierających pracę zespołową, rekrutację, motywację, rozwój… Chmura, technologie mobilne i media społecznościowe to krytyczne obszary, w których specjaliści HR powinni rozwijać swoje umiejętności. Podczas śniadania zastanowimy się, jak polskie firmy mogą sprostać konkurencji w środowisku znajdującym się pod wpływem nowych trendów technologicznych i zmieniającego się stylu życia pracowników.

W programie:

– Technologie w służbie „miękkiego” HR – jak nie zabić strategii zarządzania zasobami ludzkimi poprzez nieefektywny dobór systemów informatycznych?
– Technologie a nowa generacja pracowników – jak HR może przystosować organizacje do oczekiwań młodych talentów i zatrzymać ich w organizacji?
– Metody i narzędzia budowania oraz utrzymywania zespołów twórczych – jak narzędzia mogą wspomagać pracę zespołu i zapewnić nad nim kontrolę?
– Technologie jutra – dokąd zmierza Polski HR?