O nas

Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. 

Wywodzimy się ze Śląska, od 1998 roku świadczymy usługi personalne na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Trzon naszej działalności to procesy rekrutacyjno – selekcyjne. Specjalizujemy się również w doradztwie organizacyjnym oraz szkoleniach.

Misja

Naszą misję realizujemy:

  • Będąc profesjonalnym i etycznym biznesowym partnerem dla właścicieli i zarządów tych firm, które myślą strategicznie o posiadanych i przyszłych zasobach ludzkich. 
  • Budując efektywne zespoły specjalistów i menedżerów, wspierając tym samym rozwój organizacji. 
  • Dbając o rozwój kariery zawodowej kandydatów. 

Filozofia

Dzięki wieloletniej praktyce i zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci, 80% z nich powraca do nas w ramach realizacji kolejnych projektów. 

Bardzo chętnie dzielimy się wiedzą z tymi, dla których może ona być pomocna. Stąd też nasz częsty kontakt z Uczelniami Wyższymi, Organizacjami Studenckimi i Pozarządowymi. 

Jedną z najważniejszych wartości naszej firmy jest niesienie pomocy osobom, które mają trudności z odnalezieniem się na rynku pracy, ale również tym, które chcą pogłębiać swoje umiejętności, aby stać się bardziej kompetentnymi pracownikami.


Z tego względu narodziła się koncepcja społecznego DPM, który nie jest obojętny na kształtowanie się obecnego rynku pracy. Chcemy wychodzić na przeciw zmaganiu się z bezrobociem, niewiedzy osób młodych jak poruszać się po rynku pracy, czy też obojętności firm na problemy z tym rynkiem związane.

Rodzinna odpowiedzialność w biznesie: 

  1. partnerskie relacje – naszą współpracę opieramy na indywidualnym podejściu, umożliwiającym wdrożenie rozwiązania odpowiadającego na faktyczne potrzeby naszych partnerów biznesowych 
  2. rzetelność – uczciwość, terminowość, profesjonalny zespół 
  3. pracowitość – działamy zgodnie z zakorzenionym w nas, rodzimym etosem pracy 
  4. wiarygodność – dysponujemy ponad 22-letnim doświadczeniem na rynku

ponad

22 lata  

doświadczenia

Nasi Klienci to głównie średnie i duże organizacje produkcyjne z kapitałem polskim i międzynarodowym, które powierzają nam realizację zarówno pojedynczych projektów jak i całych kampanii. Obsługujemy również inwestycje green-field. Mamy doświadczenie na rynku:  

motoryzacyjnym / chemicznym / budowlanym / spożywczym / AGD / usług

DPM w liczbach

Slide

ponad

0
specjalizacji

ponad

0
skutecznie zrealizowanych projektów rocznie
0%
firm z branży produkcyjnej