Success Story DPM-u

Rok 2012 rozpoczął się dla DPM ogromnym sukcesem. Z dumą pragniemy podzielić się informacją, że wygraliśmy, zorganizowany przez wydawnictwo Wolters Kluwer, konkurs „Podnieś biznes do potęgi”. Jako laureat, przystąpiliśmy do realizacji innowacyjnego programu coachingowego ARMO Always Rich Mindset Optimization, prowadzonego przez organizację Success Story (www.success-story.co) we współpracy ze znanym na całym świecie coachem Naderem Ashchi.

nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; Na własnej skórze przekonujemy się jak to jest, gdy rezultaty przekraczają najśmielsze oczekiwania i jak wielką moc ma nastawienie na cele i rozwój firmy. ARMO jest programemnbsp;szkoleniowym dla organizacji, dążących do osiągnięcia trwałego sukcesu – większej wydajności, produktywności i rentowności. Jego zastosowanie otwiera nowe możliwości biznesowe, dzięki przekształceniu zespołu w wysoce efektywnych i kreatywnych partnerów, wykorzystujących w 100%nbsp;swój zawodowy potencjał. Ponadto dostarczając narzędzia i wysoce skuteczne techniki pracy z umysłem, podświadomość zaczyna skutecznie wspierać osiąganie celów życiowych i zawodowych.

nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; Najważniejsze jednak, że wszystko odbywa się w poszanowaniu wartości i zasad, którymi każdy z nas kieruje się w życiu, a co więcej – są one wykorzystywane tak, aby wspierały aspiracje zawodowe i pozwalały stworzyć model sukcesu w każdym z obszarów życia. Wierzymy w słowa amerykańskiego pisarza Ambrosa Bierce, że każdy cel, to jedynie zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.

nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; Głównym beneficjentem programu będą nasi Klienci, którzy zyskają jeszcze bardziej efektywnego i profesjonalnego partnera w biznesie. Jesteśmy jedynym Doradztwem Personalnym w Polsce, które korzysta z tak nowoczesnych narzędzi by usprawniać swoje procesy i rozwijać działalność. Głęboko wierzymy, że naszym wsparciem i zaangażowaniem w budowanie spójnej polityki personalnej Państwa firm, sprostamy oczekiwaniom i wzmocnimy okazane nam zaufanie.