Targi Pracy w WSB

4 marca gościmy na IX edycji Targów Pracy i Praktyk Studenckich organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Patronat honorowy nad Targami objęło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza.

Zapraszamy na nasze stoisko; będziemy dysponować ofertami pracy i praktyk związanych zarówno z naszą organizacją jak i z procesami rekrutacji, które prowadzimy dla naszych klientów. Nasi konsultanci udzielą profesjonalnych porad dotyczących jak dobrze przygotować dokumenty aplikacyjne, na co zwrócić szczególną uwagę na rozmowie kwalifikacyjnej.

O godz. 11.00 nasza konsultantka i trener z blisko 10 letnim doświadczeniem – Justyna Musiał- Kądziela poprowadzi szkolenie pt. : „Synergia kreatywności”.

Opis szkolenia:

Turbulentne otoczenie gospodarcze w jakim żyjemy podlega ciągłym zmianom. Konsekwencją takiego stanu rzeczy są nowe trendy np. w biznesie, a co za tym idzie również na rynku pracy, gdzie kandydatom w procesach rekrutacyjnych stawiane są wciąż to nowe wymagania…
Krótki warsztat szkoleniowy będzie stanowił odpowiedź na pytanie: „czym jest synergia kreatywności i w jaki sposób można wykorzystać ten stan „umysłu zbiorowego”?”

Targi Pracy i Praktyk Studenckich