Warsztat „Kreowanie rynku pracy”

DPM Doradztwo Personalne zaprasza do udziału w innowacyjnych warsztatach „Kreowanie rynku pracy” w ramach Forum dla Wolności i Rozwoju które odbędą się w dniach 28 – 30 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w  Katowicach. Uczestnicząc w warsztatach dowiesz się: jak zmienia się pojęcie pracownika oraz pracodawcy, jakie są zasady prawa pracy, jakie są koszty zatrudnienia pracownika na umowę o pracę, jakie są nowe, nietypowe formy zatrudnienia, jak ochronić trwałość stosunku pracy. Na warsztatach poruszymy też zagadnienia płacy minimalnej, czasu pracy, i innej problematyki z punktu widzenia wolności i rozwoju. Menedżerowie warsztatów:

Agata Hagno – Prezes zarządu Firmy DPM

wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej z tematyki Asessment i Development Center, outsourcing i leasing pracowniczy oraz specyfika prowadzenia biura doradztwa personalnego. Absolwentka MBA Franklin University Wrocław i studiów podyplomowych z zakresu Zarządzenia Zasobami Ludzkimi na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Arkadiusz Kawecki  – specjalista w dziedzinie zarządzania HR

ekspert w wielu firmach o dużym znaczeniu gospodarczym, m.in.: KGHM Polska Miedź, Grupa Hotelowa Orbis, PG Silesia.

Warsztaty  poprowadzą  eksperci w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi ( HR) i przedsiębiorczości oraz usług biznesowych

dr Joanna Dzieńdziora – dr nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Adiunkt w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Autorka wielu publikacji

w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi;  wieloletni pracownik administracji publicznej.

Paweł Panczyj – Dyrektor Zarządzający w Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). W latach 2003-2007 związany z Urzędem Miasta Wrocławia, w którym pełnił najważniejsze funkcje związane z nowymi inwestycjami m.in. jako Dyrektor Działu Wspierania Inwestycji Zagranicznych (2004-2005) oraz Prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (2006-2007).

dr Małgorzata Smolarek – Z-ca Dyrektora Instytutu Zarządzania i Ekonomii Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Trener biznesu. Specjalizuje się w przedsiębiorczości i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Współpracuje ze Społeczną Akademią Nauk w Łodzi. Autorka wielu artykułów i referatów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zasobami ludzkimi oraz przedsiębiorczości.

Michał Wójcik – polityk i działacz gospodarczy, z wykształcenia prawnik, poseł na Sejm
V kadencji. Dyrektor naczelny Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Był członkiem Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia. Został odznaczony Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za zasługi dla rozwoju rzemiosła polskiego.

Więcej informacji oraz zapisy pod adresem:

Forum dla Wolności i Rozwoju