Warsztat „Zarządzanie zespołem 3.0 – zatrudniaj, zwalniaj, deleguj.”

Już 25 sierpnia (czwratek) zapraszamy na bezpłatny warsztat : „Zarządzanie zespołem 3.0 – zatrudniaj, zwalniaj, deleguj.”, który odbędzie się w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach w ramach cyklu Mała firma ALL Inclusive. Wydarzenie jest częścią programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Inicjatywa ta kierowana jest do Młodych Przedsiębiorców osób do 35. roku życia.

Podczas warsztatu dowiesz się jak umiejętnie rozdzielać i egzekwować odpowiedzialność za zadania wśród członków zespołu, w jaki sposób radzić sobie ze zwalnianiem pracowników i delegowaniem obowiązków a także jak szukać odpowiednich kompetencji u pracowników, których potrzebujesz do rozwoju swojego biznesu. 

Warsztat poprowadzi Agata Hagno

– prezes zarządu DPM Sp. z o.o., specjalista z zakresu HR i rynku pracy. Od 21 lat związana z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy koordynując i czynnie prowadząc projekty rekrutacji i selekcji personelu. Autorka licznych artykułów z zakresu ZZL, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, panelistka na Europejskim Kongresie Małych i Średnich firm w Katowicach, Ambasador Polskiej Przedsiębiorczości Kobiet. Aktywny członek Inicjatywy Firm Rodzinnych w Polsce.