„Pracownia Doradcy Personalnego” – zapraszamy na kurs!

Z ogromną radością i dużą dozą entuzjazmu przedstawiamy Państwu nowe możliwości rozwojowe – serdecznie zapraszamy na kurs kompleksowo przygotowujący do objęcia roli Doradcy Personalnego. Kurs skierowany jest zarówno do osób związanych z branżą HR, jak również wszystkich, którzy planują rozpocząć pracę w tym zawodzie.

profesjonalny kurs w postaci weekendowych treningów kompetencji, zakończony egzaminem i certyfikatem

7 zjazdów – start październik 2019

miejsce – Katowice

Jeśli interesuje Cię tematyka zarządzania zasobami ludzkimi – aktywnie działasz bądź chcesz rozpocząć pracę w branży HR, zajmujesz się coachingiem kariery, rekrutujesz, kierujesz lub chcesz kierować karierą innych, a także wskazywać możliwe ścieżki rozwoju zawodowego – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

„Pracownia Doradcy Personalnego” to profesjonalne, weekendowe treningi kompetencji niezbędnych do podjęcia pracy na stanowisku Doradcy Personalnego. Zajęcia, prowadzone między innymi przez trenerów sprzedaży, prawa pracy, asertywności, budowania marki osobistej, a także praktyków biznesu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze konsultingu personalnego, dostarczą Ci wiedzę, umiejętności i materiały kluczowe do podjęcia doradczej pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

W celu zapisu bądź uzyskania szczegółowych informacji na temat kursu zapraszamy do kontaktu: mwieczorek@dpm.com.pl lub 505 900 889