Życie bez ograniczeń

„Jeśli robisz w życiu to, co łatwe, to twoje życie będzie trudne. Ale jeśli robisz to co trudne, twoje życie będzie łatwe” – Les Brown

Zapraszamy do relacji naszej koleżanki z DPM – Agnieszki Larysz z udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu.

W czwartek zawitałam do Poznania aby wziąć udział w wydarzeniu „Życie bez ograniczeń”. Pełna obaw jak po całym tygodniu pracy, nocnej podróży pociągiem, kanapce i kawie z dworcowego baru wytrzymam kolejne 10 godzin. Przyznam szczerze, że z minuty na minutę było tylko lepiej. Takiej dawki mocy, pozytywnej energii, wiary i nadziei płynącej nie tylko ze sceny ale także od osób siedzących dookoła nie dostałam nigdy.Trudno wybrać osobę, która porwała mnie najbardziej – wszyscy Mówcy dali mi coś innego, coś równie wartościowego, coś co wykorzystam w życiu codziennym oraz w pracy. Zabieram dla siebie między innymi:

Magdalena Malicka – dystans do siebie i umiejętność bycia spełnionym Człowiekiem.

Richard Tan – postanowienie, że nie ma rzeczy niemożliwych a ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Les Brown – w końcu rozpakowany Swój wielki dar – swoją nieskończoną wielkość.

Nick Vujicic – gwiazda wieczoru, inspiracja dla milionów. Od Niego biorę to, jak można pięknie żyć mimo trudności – wydawałoby się – nie do pokonania. Mówił o swoim życiu i na żywym przykładzie pokazywał, że nie ma trudności, których nie można pokonać.

Poniedziałkowy dzień w pracy jakby taki sam a jednak tyle się zmieniło – dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym spotkaniu.