Kongres „Healthy Lady”

W dniu 24 maja w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich odbyła się 5. edycja Kongresu Fundacji Class Ladies. Tegoroczne spotkanie dotykało ważnego w dzisiejszych czasach tematu bycia „healthy”. Wśród uczestników i prelegentów znaleźli się praktycy biznesu, przedstawiciele świta nauki i polityki. Panel dyskusyjny pn. „Siła Kobiet w biznesie w oparciu o zdrowe relacje” poprowadziła Agata Hagno.

Cyklicznie odbywający się kongres to spotkanie społeczności Class Ladies* – kobiet działających w obszarze biznesu, nauki, polityki i kultury. Piąta, jubileuszowa edycja poruszała tematy związane z bezpieczeństwem, zdrowiem, wartościami, wiedzą i relacjami. Zgodnie z przewodnią myślą „Health Lady” to kobieta:

  • dbająca o relacje – budująca relacje oparte na zaufaniu, otwarta, szczera, jasno komunikująca się z otoczeniem,
  • etyczna – akceptująca i szanująca obowiązujące normy i zachowania, chroniąca wartości, uczciwa, działająca z klasą,
  • zadbana – piękna, troszcząca się o zdrowie, zachowująca work&life balance, realizująca własne potrzeby,
  • świadoma – żyjąca w zgodzie ze sobą i otoczeniem, dojrzała, odpowiedzialna,
  • wykształcona – ambitna, dbająca o self-development, kompetentna, profesjonalna.

Podczas wydarzenia swój panel dyskusyjny poprowadziła Agata Hagno. Podczas rozmowy na temat siły kobiet w biznesie uczestniczki dyskusji poruszały niezwykle ważny element, jakim są relacje międzyludzkie, a także postępowanie w zgodzie z samym sobą. Tylko zdrowe relacje, interpretowane jako szacunek do drugiego człowieka, mają pozytywny wpływ na rozwój własnej kariery i biznesu, a także powodzenie w życiu osobistym.

——

*Fundacja Class Ladies to elitarna i prestiżowa sieć businessowa dedykowana aktywnym zawodowo kobietom. Celem działalności jest wsparcie rozwoju osobistego i promocja kobiet przedsiębiorczych, które znają swoją wartość, mają jasno określone cele, są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji.