U-RODZINY zbliżają się wielkimi krokami! Już w październiku w Katowicach!

Największe i najważniejsze wydarzenie firm rodzinnych przed nami. Jak co roku będzie ono doskonałą platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, państwa i nauki. Podczas zjazdu ukażemy firmy rodzinne jako innowacyjne przedsiębiorstwa, mające duży wpływ na rozwój polskiej i światowej gospodarki. DPM jest partnerem wydarzenia. Już dzisiaj zapraszamy na nasz autorski panel dyskusyjny „Młode pokolenie – dlaczego i do czego potrzebna jest im praca?”.

W ciągu trzech dni zjazdu Katowice staną się miejscem spotkań przedsiębiorców rodzinnych z administracją rządową, przedstawicielami samorządów oraz środowiskiem naukowym i eksperckim. Program 11. edycji zjazdu jest najbogatszy w historii wydarzenia, a lista prelegentów obfituje w znane nazwiska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa. Do grona patronów medialnych zjazdu dołączyli m.in. telewizja TVP3 Katowice i Polskie Radio Katowice.

Wśród prelegentów i gości specjalnych będzie można spotkać założycieli i prezesów największych polskich firm rodzinnych, m.in.: Selena FM, Mokate, Comarch, Colian Holding, Hasco-Lek i wielu innych. Nie zabraknie także wiedzy eksperckiej i naukowej, gdyż swój udział potwierdzili prof. Tadeusz Uhl (Akademia Górniczo-Hutnicza), dr hab. Andrzej Sobaś (profesor ASP w Krakowie), Zuzanna Skalska (badaczka trendów w biznesie), a także prof. Andrzej Blikle (Honorowy Prezes IFR).

U-RODZINY to wyjątkowe wydarzenie, które służy integracji, wymianie doświadczeń i planowaniu wspólnych przedsięwzięć przez firmy rodzinne. Hasło przewodnie zjazdu – Aspiracje i Możliwości, nawiązuje do głównego pytania, na które spróbujemy odpowiedzieć podczas wydarzenia – „Czy polskie firmy rodzinne mogą odgrywać ważną rolę w europejskiej i światowej gospodarce?”.

Wspólnie ze znanymi prelegentami będziemy rozmawiać o inwestowaniu w rozwój technologii, o nowych wyzwaniach w obliczu czwartej rewolucji przemysłowej, o patriotyzmie regionalnym i ekspansji zagranicznej polskich firm rodzinnych, a także o wizerunku i postrzeganiu polskich marek na świecie. Poruszone także zostaną “tradycyjne” tematy, takie jak sukcesja w firmach rodzinnych, zmiany prawne i podatkowe wprost dotyczące przedsiębiorców oraz efektywne zarządzanie i polityka kadrowa.

U-RODZINY to nie tylko konferencja merytoryczna, ale także świetna zabawa na uroczystym balu i okazja do świętowania wśród przedsiębiorców rodzinnych. Gala wieczorna odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a dla gości wystąpią Marcin Wyrostek & Corazon oraz zespół SoundMachine. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie wieczór artystyczny w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – jednej z najbardziej unikalnych sal koncertowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Szczegóły na temat U-RODZIN 2018 oraz agenda spotkania znajdują się na stronie internetowej www.u-rodziny.pl

Po bieżące informacje zapraszamy również na profile w portalach społecznościowych:

DPM – www.facebook.com/DPMdoradztwopersonalne

IFR – www.facebook.com/inicjatywafirmrodzinnych

 

U-RODZINY_2018-baner_(1640x922)